Windows Tabanlı 3CX IP Santral geleneksel analog santrallerin yerine kullanabileceğiniz yeni nesil iletişim çözümüdür. 3CX IP Santral Windows için dizayn edilmiş olup SIP standartlarında çalışır ve bu sayede tüm SIP tabanlı telefonlar (yazılım veya donanım) ile sorunsuz çalışır. 3CX IP santralbirçok özellik içermektedir.

Donanım tabanlı Santral Çözümlerine göre çok daha uygun maliyet ve genişleyebilme imkanı. Durum Bilgisi ile üretkenliğin artırılması, ekran tabanlı arama kontrolü ve dahili numara yönetimi. Ayrı bir telefon kablolaması gerektirmez. Telefonlar mevcut bilgisayar ağını kullanılır. Çalışanlarınızın ofis dışındayken de işyerindeymiş gibi çalışabilmesini sağlayan mobilite. Bilinen birçok IP Telefon markasının kullanılabilmesi – Herhangi bir marka sınırlamasının olmaması. VoIP gateway cihazları kullanarak analog PSTN hatları üzerinden arama yapabilme,çağrı alabilme. SIP Trunk, Voip Servis Sağlayıcılar, Skype Connect ile aylık konuşma ücretlerinde tasarruf etme.

3CX WİNDOWS SOFTPHONE V15 KULLANIM KILAVUZU İNDİRİN!

3CX IP SANTRAL

Vizyonumuz

İş süreçlerinde ve Ticari ilişkilerde doğruluğa ve dürüstlüğe önem verir,İletişim sektöründeki yenilikleri takip eder,Müşterilere verimliliklerini yükseltecek en uygun iletişim ürün ve sistemlerini sunduğumuz bu doğrultuda sizlerle birlikte büyümeye devam edeceğiz.

İlkemiz

Sektördeki hızlı gelişmeleri tecrübeli ekibimiz ile yakından takip ederek, bunları uygulayan ve tüketicinin haklarına mevcut yasaların ötesinde özen göstermektir.

Hizmetlerimiz

Web Sayfamızda da bulacağınız Yetkili Bayisi olduğumuz ürünlerin Satış, Kurulum ve Teknik Servis Hizmetlerini veriyoruz.

BİZ KİMİZ?

Vodacom İletişim Hizmetleri Logo

Vodacom İletişim Hizmetleri olarak 2012 Ocak ayında faaliyetimize başladık.20 yılı aşkın süredir oluşturduğumuz birikim ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.Hizmet anlayışımız doğrultusunda 7/24 kesintisiz olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi kendimize görev edinmiş olup, çağa uygun vizyonu ve iş ortaklarıyla yarattığı sinerjiyi sürekli geliştirmeye çalışan Bizler, Müşterilerine tüm iletişim ihtiyaçlarını tek kaynaktan sağlama konforu yaşatmak için çalışmaktayız.

Alcatel-Lucent Logo

Alcatel-Lucent

 

Alcatel-Lucent Omnipcx Office ve Enterprise ürünlerinin satış, kurulum ve teknik servis hizmetleri

Ericsson Lg iPECS Logo

Ericsson Lg Enterprise

iPECS

Ericsson Lg Kurumsal iPECS ürünlerinin satış, kurulum ve teknik servis hizmetleri

3CX Logo

3CX Phone System

3CX IP SANTRAL

3CX ürünlerinin satış, kurulum ve teknik servis hizmetleri


100

Müşteri Memnuniyeti

 

35

Kampanyalı Ürünlerde İndirim

99

En İyi Performanslı Ürünler

 

100

Müşteri ve Ürün Desteği

 

Servis,Montaj ve Diğer Ücretlerimiz

Servis Ücretlerimiz Logo

Servis Ücretleri

Tüm ürünlerimiz için Şehir içi servis ücretimiz 50-USD.+KDV.'dir.Şehir Dışı Servis ücretleri için bizi arayınız.

Ürün Eğitimleri

Ürün Eğitimleri

Firmamızdan almış olun veya olmayın web sayfamızda bulunan ürünler hakkında bizden uygun bir ücret karşılığı eğitim alabilirsiniz.Lütfen bilgi için bizi arayınız.

Montaj Ücretlerimiz

Montaj Ücretleri

Montaj ücretimiz (*) 150-USD.+KDV.'dir. (*) Kurulacak sistemin modeli, kapasitesi, projenin durumuna ve montaj yerine göre değişkenlik kazanabilir. Lütfen fiyat sorunuz!..

Bakım Sözleşmelesi Ücretlerimiz

Bakım Sözleşmeleri

Kullanmakta olduğunuz ürünlerle ilgili dilerseniz aylık veya yıllık olmak üzere bizimle bakım sözleşmesi yapabilirsiniz.Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

3CX Ürünler

 

Haberler ?

Bizden Haberler ve Duyurular

Einhell İntratek

Einhell İntratek Mühendislik ve Dış Ticaret A.Ş.tıkla

  • Şubat 02, 2018

Einhell İntratek Mühendislik ve Dış Ticaret A.Ş. İletişim Tercihlerini 3CX Soft IP pbx'ten ve Bizden yana kullandı. Firma Yetkililerine bizi sectikleri için Teşekkür ederiz.


Resport Catering

Resport Cateringtıkla

  • Haziran 15, 2016

Resport Catering 17 ilde 700'den fazla çalışan ile 50 milyon kap yemek üretiyor.Yeni Ip Santral olarak 3CX'i seçtiler,120 üzerinde IP telefon ile bütün noktaları ile haberleşmeyi güvenli bir şekilde sağladık.Tercihlerinden ve bizi seçtiklerinden dolayı teşekkür ederiz.


Erem Isıtma

Erem Grouptıkla

  • Nisan 04, 2017

Isıtma ve soğutma ürünleri satışının öncü firması Erem Group İletişim tercihini 3CX Ip Santral sisteminden yana yaptı.


Bay İnşaat 42 Maslak Satış Ofisi

42 MASLAK SATIŞ OFİSİtıkla

  • Temmuz 01, 2015

Bay İnşaat Projesi olan 42 Maslak için Satış Ofisine Alcatel-Lucent Telefon Santrali Kurulumu yapıldı.Baz istasyonlarla kablosuz telefon kullanımı sağlandı.


The Central Palace Bosphorus Otel

The Central Palace Bosphorustıkla

  • Ocak 4, 2014

The Central Palace Bosphorus Tarabyada yeni açtığı otel için telefon santralini Alcatel Lucent Enterprise'tan yana kullandı.


Metro City AVM

Metro City AVMtıkla

  • Şubat 15, 2014

Metro City AVM Yönetimi eski telefon santralinin yerine Ericsson Lg iPECS MG telefon santralini tercih etti. Tercihlerinden ve bizi seçtiklerinden dolayı teşekkür ederiz.


İletişim

Sizlere daha iyi yardımcı olabilmek için Lütfen Bize Ulaşınız !

Vodacom İletişim Hizmetleri Ticari Bilgileri

Copyright © 2012 - 2019 VODACOM Her Hakkı Saklıdır