Çalışanlarınız akıllı telefonlarındaki sesli uygulamaları kullanarak herhangi bir yerde üretken şekilde çalışabiliyor mu? Uygulama gerektirmeyen web konferans aracılığıyla uzak iş toplantıları düzenliyor mu?

Web sitesi canlı yardım vasıtasıyla müşteri isteklerini karşılayabiliyor mu?

3CX IP Santral ile bunları ve çok daha fazlasını yapabilirler. Seçme özgürlüğü bununla bitmez; 3CX ile özel bulut hesabınızda, Windows/Linux’ta ya da Raspberry Pi üzerinde yerinde çalıştırmayı seçebilir ya da IP Santralinizi sizin için barındırmak üzere 3CX’i tercih edebilirsiniz. Tercihiniz ne olursa olsun, size minimum yönetim gerektiren ve sorunsuz bir IP Santral garanti edilir. 3CX’i bir yıllığına ücretsiz edinin ve işletmenizin geleceğini hemen koruma altına alın!

IP Santral: Uzak işgücü için yeniden yaratıldı Uzak çalışma için oluşturuldu. Bulutta veya yerinde. Kurulumu ve yönetimi kolay. Güvenli, güvenilir, esnek. Web Konferans: Uygulamasız ve kolay Sorunsuz web konferans. Sunum ve uzaktan destek araçları. Hareket halindeyken buluşmak için akıllı telefon uyg. Sınırsız kullanıcı için. Canlı Yardım: Siteye dönüşü maksimize edin Ziyaretçileri müşteri adayı ve satışa çevirin. Sohbetleri aramalara veya videoya yükseltin. Müşteri deneyimini geliştirin. Herşey için tek bir kolay arayüz. Çağrı Merkezleri için Arama kuyrukları – arama kaçırmayın Bireylere/gruplara arama kuyrukları. Arama kaçırmama garantisi. 3s’in Round Robin & Hunt’ı gibi gelişmiş kuyruk stratejileri. Temsilciler ofiste/uzaktayken aramaları heryerden yanıtlayabilir. Meşgul zamanlarda akış olarak geri arama seçeneği.

3cx Yazılımını ücretsiz indirmek için tıklayınız!
3CX IP SANTRAL

Vizyonumuz

İş süreçlerinde ve Ticari ilişkilerde doğruluğa ve dürüstlüğe önem verir,İletişim sektöründeki yenilikleri takip eder,Müşterilere verimliliklerini yükseltecek en uygun iletişim ürün ve sistemlerini sunduğumuz bu doğrultuda sizlerle birlikte büyümeye devam edeceğiz.

İlkemiz

Sektördeki hızlı gelişmeleri tecrübeli ekibimiz ile yakından takip ederek, bunları uygulayan ve tüketicinin haklarına mevcut yasaların ötesinde özen göstermektir.

Hizmetlerimiz

Web Sayfamızda da bulacağınız Yetkili Bayisi olduğumuz ürünlerin Satış, Kurulum ve Teknik Servis Hizmetlerini veriyoruz.

BİZ KİMİZ?

Vodacom İletişim Hizmetleri olarak 2012 Ocak ayında faaliyetimize başladık.20 yılı aşkın süredir oluşturduğumuz birikim ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.Hizmet anlayışımız doğrultusunda 7/24 kesintisiz olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi kendimize görev edinmiş olup, çağa uygun vizyonu ve iş ortaklarıyla yarattığı sinerjiyi sürekli geliştirmeye çalışan Bizler;

"Siz Müşterilerimizin tüm iletişim ihtiyaçlarını tek kaynaktan sağlama konforunu yaşatmak için çalışıyoruz."

HİZMETLERİMİZ

Yetkili Bayisi olduğumuz Ürünlerin Satış, Kurulum ve Teknik Servis Hizmetleri

Ip Telefon Santralleri Satış Kurulum ve Teknik Servis Hizmetleri

Ip,Sip,Digital,Wifi,Dect ve Analog Telefon Makinelerinin Satışı ve Kurulumu

Video Konferans Sistemleri ve Konferans Telefonları Satışı ve Kurulumu

Data ve Network Ürünlerinin Satışı ve Kurulumu

Fiber Kablolama ve Sonlandırma İşlemleri

Çağrı Merkezi Yazılımları ve Kurulum işlemleri

 

Alcatel-Lucent

 

Alcatel-Lucent Omnipcx Office ve Enterprise ürünlerinin satış, kurulum ve teknik servis hizmetleri

Grandstream

Grandstream ürünlerinin Yetkili satış, kurulum ve teknik servis hizmetleri

3CX Phone System

3CX TÜRKİYE PARTNER

3CX ürünlerinin satış, kurulum ve teknik servis hizmetleri


100

Müşteri Memnuniyeti

 

35

Kampanyalı Ürünlerde İndirim

100

En İyi Performanslı Ürünler

 

100

Müşteri ve Ürün Desteği

 

Servis,Montaj ve Diğer Ücretlerimiz

Servis Ücretleri

Tüm ürünlerimiz için Şehir içi servis ücretimiz 50-USD.+KDV.'dir.Şehir Dışı Servis ücretleri için bizi arayınız.

Ürün Eğitimleri

Firmamızdan almış olun veya olmayın web sayfamızda bulunan ürünler hakkında bizden uygun bir ücret karşılığı eğitim alabilirsiniz.Lütfen bilgi için bizi arayınız.

Montaj Ücretleri

Montaj ücretimiz (*) 150-USD.+KDV.'dir. (*) Kurulacak sistemin modeli, kapasitesi, projenin durumuna ve montaj yerine göre değişkenlik kazanabilir. Lütfen fiyat sorunuz!..

Bakım Sözleşmeleri

Kullanmakta olduğunuz ürünlerle ilgili dilerseniz aylık veya yıllık olmak üzere bizimle bakım sözleşmesi yapabilirsiniz.Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

3CX Ürünler

 

Haberler ?

Bizden Haberler ve Duyurular

Bay İnşaat 42 Maslak Satış Ofisi

42 MASLAK SATIŞ OFİSİtıkla

Bay İnşaat Projesi olan 42 Maslak için Satış Ofisine Alcatel-Lucent Telefon Santrali Kurulumu yapıldı.Baz istasyonlarla kablosuz telefon kullanımı sağlandı.


Einhell

Einhell Turkey Dış Tic. A.Ş.tıkla

Einhell Turkey Dış Tic. A.Ş. İletişim Tercihlerini 3CX Soft IP pbx'ten ve Bizden yana kullandı. Firma Yetkililerine bizi sectikleri için Teşekkür ederiz.


İletişim

Sizlere daha iyi yardımcı olabilmek için Lütfen Bize Ulaşınız !

Vodacom İletişim Hizmetleri Ticari Bilgileri
  • VODACOM İLETİŞİM HİZMETLERİ SAN.ve TİC. LTD.ŞTİ.
  • Kozyatağı Mahallesi Sarı Kanarya Sokak Byoffice Plaza No: 14 K:7 Kadıköy 34742 İstanbul Turkey
  • +90 216 210 19 91
  • info@vodacom.com.tr
  • YouTube

Copyright © 2012 - 2023 VODACOM Her Hakkı Saklıdır